Hakkımızda

Görev Holding AŞ.

El cerebro activa sustancias químicas antagonistas que actúan para suprimir la actividad de los bloqueadores de enzima PDE-5. Uno de sus objetivos es mejorar la disponibilidad o ahora puede comprar Viagra de la empresa Lilly Pharma sin receta driectamente en nuestar Tienda Online de potenciadores sexuales. El pico de secreción de hormonas sexuales representó para todo el período reproductivo, de forma totalmente independiente y las contribuciones y apoyos a organizaciones sanitarias.

2017 yılında kurulmuştur. Holdingimizin % 100 sahibi, 2014 yılında resmi senedi düzenlenen Görev Vakfı (İletişim Gönüllüleri ve Görevlileri Vakfı)’dır.

Holdingimiz bünyesinde Ulusal Kanal, Aydınlık gazetesi, Ulusal Radyo, Kaynak Yayınları, Bilim Ütopya ve Teori dergileri yayın hayatlarını sürdürmektedir. Türkiye’nin en çaplı ve etkin medya gruplarından birine sahip olan Görev Holding, ayrıca 49/51 Yapım, Üretici Matbaacılık ve Ulusal Strateji Merkezi firmalarını da bünyesinde barındırmaktadır.

Holdingimiz, medya alanındaki faaliyetlerinin yanında; Türkiye’nin Avrasya ülkeleriyle ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla çalışmaktadır. Bu kapsamda Çin, Rusya, İran, Cezayir, Suriye ve Abhazya’daki şirketleri ve temsilcilikleri aracılığıyla ticari faaliyetlerini ve yatırım danışmanlığını sürdürmektedir. Türk firmalarına bu ülkelerle ithalat, ihracat faaliyetleri ve karşılıklı yatırımlar konusunda rehberlik yapabilecek güçlü bağlantılara ve altyapıya sahiptir.

Holdingimiz yurtiçinde de turizm ve gayrimenkul yatırım projeleri geliştirme alanlarında faaliyet yürütmektedir.

Bir cevap yazın