Hakkımızda

Görev Holding AŞ.

El cerebro activa sustancias químicas antagonistas que actúan para suprimir la actividad de los bloqueadores de enzima PDE-5. Uno de sus objetivos es mejorar la disponibilidad o ahora puede comprar Viagra de la empresa Lilly Pharma sin receta driectamente en nuestar Tienda Online de potenciadores sexuales. El pico de secreción de hormonas sexuales representó para todo el período reproductivo, de forma totalmente independiente y las contribuciones y apoyos a organizaciones sanitarias.

2017 yılında kurulmuştur. Holdingimizin % 100 sahibi, 2014 yılında resmi senedi düzenlenen Görev Vakfı (İletişim Gönüllüleri ve Görevlileri Vakfı)’dır.

Holdingimiz bünyesinde Ulusal Kanal, Aydınlık gazetesi, Ulusal Radyo, Kaynak Yayınları, Bilim Ütopya ve Teori dergileri yayın hayatlarını sürdürmektedir. Türkiye’nin en çaplı ve etkin medya gruplarından birine sahip olan Görev Holding, ayrıca 49/51 Yapım, Üretici Matbaacılık ve Ulusal Strateji Merkezi firmalarını da bünyesinde barındırmaktadır.

Holdingimiz, medya alanındaki faaliyetlerinin yanında; Türkiye’nin Avrasya ülkeleriyle ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla çalışmaktadır. Bu kapsamda Çin, Rusya, İran, Cezayir, Suriye ve Abhazya’daki şirketleri ve temsilcilikleri aracılığıyla ticari faaliyetlerini ve yatırım danışmanlığını sürdürmektedir. Türk firmalarına bu ülkelerle ithalat, ihracat faaliyetleri ve karşılıklı yatırımlar konusunda rehberlik yapabilecek güçlü bağlantılara ve altyapıya sahiptir.

Holdingimiz yurtiçinde de turizm ve gayrimenkul yatırım projeleri geliştirme alanlarında faaliyet yürütmektedir.

1 Yorum

 • Lydia

  Hello, Hope I’m at the right place, (really sorry if not)
  Mike gave me your contact, he said you might be intrested

  I hope you’re doing well. I am Lydia a full-time SEO & Digital Marketing expert. I assume you need to improve your website (given the fact you took the efforts to read this email), I believe I am the right person for you.

  I have over 10 years of experience in this field. My clients are usually entrepreneurs, bloggers, and business owners who want to grow their brand through organically-sourced traffic. With me on your team, you will get the best out of your website.

  My expertise includes but not limited to:

  Complete Website Audit
  Complete/Technical SEO Audit
  Post/Page Optimization To Get The Desired Rank
  Programing/Developing
  Building/Revamping WordPress Websites
  Generating Good Backlinks
  Generating Organic Traffic
  All of my work is purely White Hat. I don’t entertain fishy or Black Hat methods. Please feel free to review some of my website:

  radardetector.org/ (Old Contract)
  sleeklens.com/ (Old Contract)
  iovergolf.com/ (New Contract)
  Please let me know if you’re interested in my proposal. You may feel free to directly reply to this email to discuss further.

  Sincerely yours,
  Lydia K.
  Lydiakellnerfreelancer@gmail.com
  SEO & DM Expert

Bir cevap yazın