Görev Dış Ticaret

Dünyada artık hiçbir şey bilinmez değil. İnternetin sağladığı olanaklar ve gelişen e-ticaret sayesinde aradığımız ürüne, üretici veya tedarikçi şirketin iletişim bilgilerine birkaç dakikalık bir araştırma ile ulaşabiliyoruz. Ancak, tüm bu kolaylıklar dış ticaretteki kalite, süreklilik, güvenlik sorunlarını ortadan kaldırmaya yetmiyor.

Görev Dış Ticaret olarak hedefimizi, iş ve çözüm ortaklarımızla birlikte istikrarlı büyümek olarak belirledik. Bizi hedefimize ulaştıracak olan “paylaşarak zenginleşmek” ilkesidir. İş ve çözüm ortaklarımıza karşı iyi niyetli, adil, ahlaklı ve şeffaf olmak, ulusal ve uluslararası yasa ve kurallara saygılı olmak, dayandığımız değerlerdir.

Tedarik kaynaklarına ulaşmakta zorluklar yaşayan tüm sanayicilerimizin ham ve yarı mamul ihtiyacını güvenilir ve sürekli şekilde sağlayabilmeyi hedefliyoruz. Ülkemizin tarım ürünlerini yurtdışı pazarlarda değerlendirmeyi önümüze görev olarak koyuyoruz. Sadece alırken veya satarken değil, sonrasında da paydaşlarımızın yanında olacağız, taahhütlerimizin arkasında duracağız.

Görev Dış Ticaret Ltd. Şti.
Genel Müdür: H. Ümit Bayram
Adres: İnönü Mah. Cumhuriyet Cad. No:103 D:5 Şişli/İstanbul
Tel: 0 212 224 44 45

Faaliyet Alanı
Dış Ticaret