Hakkımızda

Görev Holding AŞ, 2017 yılında kurulmuştur. Holdingimizin % 100 sahibi, Görev Vakfı (İletişim Gönüllüleri ve Görevlileri Vakfı)’dır.

Holdingimiz, Türkiye’nin Avrasya ülkeleriyle ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla çalışmaktadır. Üreten Türkiye için, yatırım projelerinin finansmanı; Çin’den Mali’ye uzanan coğrafyada kendi yatırımlarımızı hayata geçirme; büyük kamu projelerinde doğru birlikteliklerin sağlanması için çalışıyoruz.

Latin Amerika’dan Çin’e, Rusya’ya kadar geniş bir alanda, dış ticaret bağlantılarına sahibiz. Dış ticaret firmalarımız, uzman kadrosuyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Türkiye ve Cezayir’de tamamladığımız inşaat ve madencilik projelerine, günümüzün taleplerine uyan yeni projeleri ekleme hedefindeyiz.

Sağlık ve Savunma Sanayii, en stratejik önemdeki sektörlerdir.

Yaşadığımız her gün, bunu bizlere tekrar tekrar gösteriyor. Bizde sağlık alanındaki firmalarımızla, ülkemizin milli sağlık hamlesinde önemli bir misyon üstleniyoruz. Rusya ve Çin’in gelişmiş olduğu savunma sanayii sektöründe, Türkiye’mizin atağına ve çıkarlarına uygun ortaklık modelleri geliştiriyoruz.

Otomotiv ve teknoloji alanlarında yeni yatırımlara başladık. Ülkemize veya ülkemizden teknoloji transferi olanaklarına yoğunlaşıyoruz. Turizm ve sigortacılık da, aktif olduğumuz hizmet sektörleri. 

Görev Holding, Çin, Rusya ve Cezayir’deki temsilcilik ofislerimiz aracılığıyla, Asya ve Afrika’nın büyük merkezlerinin ticari nabzını tutuyor. Holdingimize ve partnerlerimize, yeni olanaklar yaratma gayesiyle çalışıyor.