Görev İlaç

Görev İlaç, 2017’de ilaç ve medikal cihaz ve sarf ürünleri firması olarak kurulmuşken; Covid 19 döneminde  gelişen ihtiyaçlar karşısında Görev İlaç adını alarak yoluna devam etmektedir.
Alanında uzman ve sağlık sektöründe uzun yılların birikimine sahip bir ekip tarafından yönetilmektedir. 
Covid 19 küresel salgını koşullarında büyük bir yapısal değişim geçirmekte olan dünya ilaç ve aşı endüstrisi piyasasında, Avrasya ülkelerinin büyük ölçekli üretim kapasitesine sahip araştırma enstitüsü, laboratuvar ve ilaç ve aşı üreticisi şirketleri üst sıralarda yer almaya başlamıştır.
Görev Holding’in Asya, Avrupa, Batı Asya ve Kuzey Afrika ülkelerindeki geniş kamusal ve özel ticari ilişkilerinden güç alan Görev İlaç, dünya ekonomisinde her yıl payı daha çok artan Avrasya ülkelerinin ilaç, aşı ve sağlık sistemleri üreticisi şirket ve kurumları ile çok yönlü işbirlikleri kurmuştur.
Görev İlaç olarak, Türk ilaç endüstrisine yeni işbirliği olanakları sağlamak en önemli amacımızdır.
Şirketimizin çalışma programını birkaç başlık altında toplayabiliriz.

  1. Bugüne kadar ülkemiz ilaç endüstrisinde temsil edilmemiş, Avrasya ülkelerinin önemli bilimsel kurum ve ilaç araştırma enstitülerinin bilgi birikimlerini ve geliştirdikleri ürünleri potansiyel iş ortaklarımız ile toplum sağlığına yararlı ürünler olarak piyasaya sunmak.
  2. Özellikle Çin Halk Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu ve Hindistan’ın gelişmiş Geleneksel Tıp ve doğal gıda takviyesi grubu ürün ve bilgi birikimini ilaç endüstrimize kazandırmak.
  3. Avrasya ülkelerinde son yıllarda ciddi bir gelişme gösteren tıbbi cihaz ve hastane sistemleri endüstrisinin önemli Araştırma–Geliştirme kurumları ve üreticileri ile Türk sağlık endüstrisi arasında karşılıklı verimli ilişkiler kurulmasını sağlamak.
  4. Görev İlaç’ın Balkan ülkeleri, Batı Asya ve Kuzey Afrika ülkeleri ile mevcut ilişkileri temelinde sağlık endüstrisi ihalelerini izlemek ve potansiyel iş ortaklarımız ile birlikte değerlendirmek.
  5. Avrasya ülkelerinin üniversiteleri ve kamu bilimsel araştırma kurumları ile ülkemizin üniversiteleri arasında ürün esaslı işbirliklerinin kurulmasına destek olmak.  

Görev İlaç, ayrıca temiz oda ve temiz su sistemleri kurulum ve ölçüm cihazları, sterilizasyon cihazları ve kontrol ürünleri, dezenfeksiyon ve antiseptik ürünler, diğer sağlığı koruyan, teşhis ve tedavi eden cihaz ve sarflar, ürünler konusunda geniş bir çeşitliliğe ve satış sonrası destek hizmetleri yeteneğine sahiptir.


Görev İlaç ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı: M. Kürşat Bozkurt

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Z. Meral Maden

Adres: Kavaklıdere Mah. Olgunlar Cad. No: 26 Kat:7 D: 15 Çankaya/Ankara

Tel: +90 312 809 62 05

Faaliyet Alanı
Sağlık